Ślub i ściana ze sztucznych kwiatów – jak zrobić oszałamiające wrażenie?

artykuł

Ślub i ściana ze sztucznych kwiatów – jak zrobić oszałamiające wrażenie?

Ślub to nie tylko składanie przysięgi, prezenty i liczne życzenia szczęścia. Jednym z dominujących aspektów podczas przygotowań do tego wydarzenia, jest zadbanie o estetykę całej imprezy. Wybór sukni ślubnej, butonierek, bukietów, wiązanek, aż wreszcie wystrój całej Sali weselnej. Uzyskanie spektakularnego efektu, który wszyscy zapamiętają na lata, jest jak najbardziej możliwe. Musisz tylko postawić na najlepszy model.

 

Ślubne dekoracje z kwiatów

Ozdoby ślubne zawsze zawierają w sobie elementy roślinne. Bez względu na to, czy myślimy o dekoracji samochodu ślubnego, ław kościelnych lub sali weselnej – wszędzie obecne są kwiaty w różnej postaci. W sezonie letnim możemy przebierać wśród wielu gatunków oraz różnorodnych opcji. Kwiaty od florysty, własnoręcznie zebrane z pola lub małe sukulenty mogą posłużyć za wspaniałą część ślubnej układanki. Z czym jednak wiąże się użycie kwiatów żywych?

Dekoracje z kwiatów na ślub

Dekoracja ślubna

Najważniejsze jest to, że kwieciste ozdoby powinny być wykonane najwcześniej dzień przed planowanym terminem ślubu. Utrudnia to przygotowania, gdy samodzielnie chcemy się podjąć tego zadania. Musimy poprosić wiele osób o zbiór kwiatów i ułożenie ich w piękne kompozycje. A to wszystko w przeddzień wesela. Naprawdę chcesz się wtedy zamartwiać, czy główny składnik estetycznej strony ślubu będzie na „tip-top”?

Dekoracje ze sztucznych kwiatów

Wiele Panien Młodych stawia na zastosowanie kwiatów sztucznych. Pozwalają one wszystko zaplanować o wiele wcześniej i zrobić oszałamiające dekoracje na długo przed ślubem. Jest to także wspaniałe rozwiązanie, gdy w marcu marzymy o ozdobach ze słoneczników. Z naturą nie byłoby to możliwe. Kwiaty sztuczne pozwalają zaś na wspaniałe wielobarwne kompozycje o dowolnej porze roku.

Ściana ze sztucznych kwiatów na weselu

Białe kwiaty ślubne

Na ślubach i weselach dekoracje mogą być też głównym bohaterem wieczoru. Z tego powodu buduje się ściany, na których tle wszyscy będą robić sobie zdjęcia. Jest to bardzo modna ozdoba, która króluje na weselach już od kilku sezonów ślubnych. Panny Młode prześcigają się w nowatorskich pomysłach, zachowując jednocześnie elementy kwiatowe na tejże ściance.

Uniwersalność ściany ze sztucznych kwiatów

Zastosowanie kwiatów pozwala nadać uroczystego charakteru każdemu pomysłowi. Nawet zwykłe, białe prześcieradło przyozdobione pąkami róż będzie się prezentować niezwykle szykownie. Panny Młode, które stawiają na roślinną prostotę, wybiorą zapewne panele ze sztucznej trawy, na których można powiesić lampki lub napisy. Ciekawą propozycją jest także ogromna ściana ze sztucznych kwiatów, którą pokrywają kompozycje z główek róż, piwonii, czy astrów.

Co daje ściana ze sztucznych kwiatów na ślubie?

Ściana z kolorowych kwiatów

Przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Sztuczne kwiaty nigdy Cię nie zawiodą. Zawsze będą piękne i w takim stopniu rozkwitu, na którym Ci zależy. Nie są wrażliwe na temperaturę otoczenia, czy ilość wody. Masz więc pewność, że zyskujesz dekorację w takiej formie, w jakiej wybrałaś ją pierwszego dnia. Skutecznie ograniczy to cały stres związany z planowaniem ślubu, ponieważ najważniejsza jego ozdoba da Ci 100% satysfakcji.

Ściana ze sztucznych kwiatów Plantia

Efekt WOW może Ci podarować jedynie ściana ze sztucznych kwiatów o rewelacyjnej jakości. Barwne, wielowymiarowe kolory, które przypominają żywe rośliny. Do tego gęsto utkane płatki i naturalnie wyglądające liście i łodygi. To elementy ścian ze sztucznych kwiatów, które zapewni Ci marka Plantia. Specjalizuje się ona w wykonaniu roślin z tworzywa, więc możesz mieć pewność, że otrzymasz profesjonalnie wykonaną ozdobę na Twój ślub.

 

Interesują Cię zielone ściany i chcesz wiedzieć o nich więcej? Sprawdź nasze artykuły lub przejdź do strony głównej Plantia!